Описание Бокс под автоматы Lezard 6 модулей, наружный (730-2000-006)
Бокс під автомат на 6 модулів від турецького бренду Lezard – призначений для захисту та керування ліній освітлення, електроприладів або частини електричного кола. Використовується у житлових, торгових, адміністративних, офісних приміщеннях. Внутрішньо встановлюються автоматичні вимикачі на оцинковану рейку. Укомплектовані набором пристроїв такі щитки захищають електричну мережу від короткого замикання та стрибків напруги.
Основные характеристики
-
Виробник
Лезард _
-
Країна виробник
Туреччина
-
Варіант встановлення
Настінний
-
Конструкція
Збірно-розбірна
-
Стан
Нове
-
Ступінь захисту IP
20
-
Тип корпусу
Бокс електромонтажний
-
Тип монтажу
Навісний
-
Тип продукції
Готовий продукт
-
Конструктивні особливості
-
Антивандальний корпус
Ні
-
Блок живлення
Ні
-
Введення кабелю
Через основу шафи
-
Кількість модулів
6
-
Кількість монтажних напрямних
Одна пара
-
Кількість відсіків
1
-
Передні двері
Засклена, Одностулкова
-
-
додаткові характеристики
-
Взаємозамінні двері
Так
-
Можливість правостороннього та лівостороннього навішування дверей
Так
-
Можливість регулювання глибини монтажних напрямних
Ні
-
Маркування напрямних
Так
-
Постачання шафи
У зібраному вигляді
-
Знімна основа шафи
Ні
-
Колір шафи
Білий
-
-
габаритні розміри
-
Глибина
92 мм
-
Ширина
190 мм
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lezard |
| Страна производитель | Турция |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Применение | В помещении/Уличное |
| Расположение | Горизонтальное |
| Расчетное количество модулей | 6 |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | Наружный |
| Тип оборудования | Щит |
| Дополнительные характеристики | |
| Ввод кабеля | Через основание |
| Материал | Пластик |
| Монтажный комплект | Да |
| Открытие двери | Левостороннее |
| Передняя дверь | Одностворчатая |
| Прозрачные двери | Да |
| Смотровое окошко | Да |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 148 мм |
| Глубина | 92 мм |
| Длина | 190 мм |
- Цена: 262,40 ₴



